poniedziałek, 11 marca 2013

Styl Victorii Beckham

     Bardzo lubie styl Victorii. Jej sukienki są proste stylowe i niezwykle kobiece. Ołówkowe kroje sukienek, dopasowany fason podkreślają wszystkie wdzięki.


      Inspirując się kilkoma jej kreacjami powstała sukienka, którą właśnie prezentuje. Niestety zdjęcia nie oddają jej prawdziwego uroku i koloru pudrowego różu. Uszyłam ją modelując formę z podstawowej sukienki. W efekcie powstał projekt sukienki ołówkowej z dekoltem w łudkę. Z tyłu zaś dekolt jest wycięty aż do linii pasa.
Jak widać na zdjęciach, dekolt na jednym ujęciu ma kokardkę. Jest to element dopinany w formie broszki. Można ją przypinać w dowolnym miejscu, na bardziej uroczyste okazje.

Mam taki zwyczaj, że kiedy pozbywam się już jakiegoś znoszonego ciucha staram się odzyskać z niego wszystko co jeszcze w przyszłości może mi się przydać np. zamki, guziki, klamerki, i.t.p.
Klamerka na broszce też jest z odzysku. Dawniej była elementem spódnicy.
Kto wie, może  kiedyś znów nadam jej nowe życie.

2 komentarze:

  1. Podziwiam :) Ile Ci sukieneczka zajęła czasu? Ja jestem na etapie pasków i przeróbek drobnych póki co więc daleko daleko w tyle.. po prostu wow. Szkoda tylko, że nie pokazałaś jak na Tobie się prezentuje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo za miły komentarz. Ta sukienka akurat nie była zbyt pracochłonna. Na mnie prezentowała się fajnie 5kg. temu :-). Po zimie przytyło mi się troszkę i narazie wyręczam się manekinem ale jak tylko coś nowego uszyję pokaże to na sobie.

    OdpowiedzUsuń